Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Lubartów

Poradnik klienta

Epilacja laserowa – nowy ćwicz na swobodne ciało!

Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

Miękkie i zadbane ciało we współczesnym świecie stanowi samotnym z pierwszych wyznaczników piękna. Na długim i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w stopniu wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz bardziej długich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej zapoznawać się na plaży, warto przed urlopem udać się na brak laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody leczenia niechcianego owłosienia pozwalają na zdobycie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te braki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dość długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe i poprzez ostatnie niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na brak laserowego usuwania owłosienia, prosty w ciekawych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest robiona przy zachowaniu innowacyjnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Emituje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i dają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc urządzenia do swoich potrzeb pacjenta, co zapobiega zaczynaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet coraz dużo popularna jest również depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich strony ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do zrobienia laserowej epilacji jest nie tylko chęć bycia dobrej skóry w kierunkach estetycznych. Ta procedura medyczna jest dana również dla pacjentów, którzy przechodzą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest sposobem nie tylko efektywnym, lecz jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze technologii i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja może żyć budowana u pacjentów z każdym rodzajem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
skłonność do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zrobienia laseroterapii stanowi także duża lub świeża opalenizna. Zarówno przed, jak i po zabiegu, reklamuje się unikanie ekspozycji na ciepło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a jeszcze stosowanie fotoprotekcji w twarzy kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

Zabieg laseroterapii nie wiąże się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do bliskich naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w formie delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a dodatkowo (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się trwać do paru dni i idą samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments