Logowanie Wonga

Logowanie Wonga

Instrukcje i pomoce

Wszystkie informacje na temat logowania na stronie wonga.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę pożyczkodawcy wonga i jak przejść przez proces logowania. Artykuł stanowi pomocną instrukcję logowania wonga. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat logowania wonga. Znajdziemy tu instrukcję logowania na stronie wonga.pl., która pomoże każdemu szybko dowiedzieć się w jaki sposób można zalogować się na stronie wonga.pl. oraz z instrukcji dowiemy się także ważnych informacji na temat korzystania z serwisu. Polecam.

 

Logowanie Wonga

Poniżej znajdziesz  instrukcją logowania Wonga. Dzięki niej bez problemu zalogujesz się do panelu klienta w serwisie wonga.pl i będziesz mógł w pełni z niego korzystać.

rejestracja polożyczka

Logowanie Wonga

Krok 1.

Aby zalogować się na stronie wonga.pl,  w pierwszej kolejności należy wyszukać odpowiednią stronę firmy wonga, na której można się bezpiecznie zalogować.

Należy więc wpisać w pasku swojej przeglądarki internetowej adres https://www.wonga.pl/login.

Można również w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło  logowanie wonga. W wynikach wyszukiwania wyświetli Ci się odpowiedni adres https://www.wonga.pl/login. Wystarczy tylko kliknąć odpowiedni adres i wówczas znajdziesz się na stronie pożyczkodawcy wonga, na której będziesz mógł się zalogować.

 

Krok 2.

Jak znajdziesz się na oficjalnej stronie pożyczkodawcy wonga przeznaczonej do logowania, to pojawi się okienko logowania, które należy wypełnić. Wpisujesz zatem swój adres e-mail lub pesel oraz hasło, które użyłeś podczas rejestracji na stronie wonga i klikasz zaloguj się. W taki sposób szybko się zalogujesz na swoje konto założone w serwisie wonga.

 

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomnisz hasło, możesz skorzystać z możliwości przypomnienia hasła. Wystarczy kliknąć link Nie pamiętasz hasła, które znajduje się pod polami do logowania. Po wprowadzeniu adresu mailowego oraz kodu z obrazka i kliknięciu dalej, zostanie wysłane do Ciebie nowe hasło.

 

Krok 3.

Jak już otrzymasz hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze wyświetli się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli takie informacje zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie wonga.pl.

Po zalogowaniu na Twoje konto pojawi się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, będziesz mógł sprawdzić, kiedy upływa termin jej spłaty.

Dlaczego warto korzystać z logowania na wonga.pl?

Logowanie wonga jest  bardzo pomocnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz mieć szybki dostęp do wszystkich informacji, które dotyczą dostępnych dla Ciebie ofert  oraz spłaty Twoich pożyczek. Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty i terminowego regulowania na pewno nie trafisz do działu wonga windykacja i unikniesz nieprzyjemności związanych z windykacją klienta.

Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie wonga?

Jeśli jesteś nowym klientem i  jeszcze nie posiadasz konta w serwisie wonga.pl, to abyś mógł mieć możliwość korzystania z  opcji logowanie wonga,  w pierwszej kolejności należy się zarejestrować.  W tym celu należy wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie głównej. Wystarczy zatem  kliknąć w link chcę pożyczkę krótkoterminową i wtedy pojawi się formularz do wypełnienia.

Należy uzupełnić wszystkie wymagane pola, podając między innymi adres e-mailowy oraz hasło, które później posłużą do logowania w serwisie wonga.

Pamiętaj:

– Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego konta w serwisie wonga.pl.

– Przed korzystaniem z serwisu i logowaniem sprawdź, czy jesteś na zabezpieczonej stronie wonga.pl. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Wysokość opłaty za przedłużenie zależy od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Spłacaj pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu wonga windykacja.

– Gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Z firmą wonga możesz się kontaktować telefonicznie oraz e-mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

– Numer konta do spłaty swojej pożyczki znajdziesz na dokumencie umowa pożyczki.

– Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma wonga nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

– Jeśli masz już inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w wonga otrzymasz pożyczkę bez najmniejszego problemu.

Artykuł powstał dzięki portalowi vivus logownie

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments