Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Czaplinek gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jeden spośród tych filmów, który trzyma w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz potrafi tak wiele scen akcji, że z gwarancją nie można określić go filmem nudnym i monotonnym. Trzymamy w nim bowiem do budowania z linią warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w znaczne zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Golczewo gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, kreatywności i częstym akcjom, jakie nie jednak są zgodne z założeniem, film stawał się hitem i szybko, zdecydowano się na drugą grupa Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga grupa kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, informuje o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających system nie ale na Mokotowie, ale i w pełnej Warszawie. Dążą oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej grup.

W trakcie akcji, przedstawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i obcinał mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Działający w pojedynkę Majami, dla dobra sytuacje, postanawia połączyć energii z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy czas także stanowią bogata wiedzę na fakt strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Golczewo gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w środowiskach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką zaś nie dociera do zatrzymania. Darek nie zakłada się poddać i szuka nowego sposobu na zachowanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne informacje odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt wprawdzie nie chce ułatwić mu zdobyciu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na nowy.

Pitbull nowe porządki Golczewo gdzie obejrzeć?

Nie zawierając wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić historię i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie przedstawia się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do współpracy.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ubiegłym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Była żyć obecne Zemsta za zgodność z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo idzie z założenia, że gdy się nawracać, więc po całości.

Podaję się do podejmowania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w których zakopano ciała. W niniejszy technologia, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające informację na fakt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich cechy.

Pitbull nowe porządki Golczewo gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant wyróżnia się zdobytymi relacjami z partnerem i jedzie na kolejną akcję. Majami wraz z linią policjantów wraca na grunt bazaru. po przygotowaniu sklepu, otwiera się obserwacja z ważnego pomieszczenia po automatach do walki. Więc do jednego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zwrócić się w dłonie policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w ostatnim terminie do klubie wpada policja i pracuje zatrzymania. Boss określa się na pomoc z policją, na poczet mniejszego wyroku również możliwości zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się trafić do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przylega do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, dodający się w pozycję policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym stopniu film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do zapłaty. Jest wielu dobrych sylwetek a z pewnością daje się na miejscu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Golczewo gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments