Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Rola w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z własnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są skłonność legalnej praktyki w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo twarzy traktuje takie pytanie, że nietrudno jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego kraju z Unii Europejskiej.

Rzecz w Niemczech dla gościa z Ukrainy z polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wypraw do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z pełną zasadą wiza do robocie w dowolnym kraju UE nie zapewnia ofert praktyki w żadnej spośród nich. Nazywa to, że jeżeli otrzymasz polską wizę do sztuki także nie będziesz siedział w Polsce, będzie toż naruszeniem prawa. Tak więc, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje uprawniona do poważnego stanowiska w drugich krajach UE. Tak dlatego polskie ustawodawstwo nie pozwala na stanowisko w Niemczech w końca osiągnięcia wizy roboczej do Nasz. To stanowi, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś podejmować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są prawo delegować swoich gości do następnych krajów w klubie z koniecznością produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE dają tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wypraw do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wypraw do Niemiec pracownika polskiej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Polska spółka, w jakiej tworzy obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na podróż służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest dostarczany do budowania określonej pozycji w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki potrafi stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza że być otwarta: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (pozwolenie na rzecz opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensie odbycia podróży służbowej do Niemiec w biegu roku, będzie ważna jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wyprawie jest porozumienie między naszą firmą oraz firmą w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

Aby osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do zapoznania dokumentów, wśród których ważne są: zezwolenie na specjalizację w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką nazwą oraz kierowany człowiek również oryginalni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie prawo do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments