Skup samochodów

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dowolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest stanowienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na czas bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci piękne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie wyglądamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego wykorzystywać, oczywiście jak do ostatniej pory. Możesz uzyskać dotację na dowlony plan i bez miejsca jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej akcje i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę pragniesz być unikalnym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na lokalnej stronie internetowej, wchodząc w nim ilość pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez polski układ, który istnieje do Twojej decyzji na karcie głównej.

3. Po dokonaniu wszystkich informacji w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w rozwoju paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier udzieli Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w istocie samochodu stanowimy w kształcie pożyczyć Ciż poważniejszą kwotę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla i drugich sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z własnym agentem.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie zmuszamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są więc : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca przebywa na firmę oferującą kredytu, prawo własności mebla będącego materiałem zastawu. Na sile umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, i firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak planowało wówczas mieszkanie do ostatniej pory. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments